Posted on

Реклама на телеграмі

Get free Telegram members

Реклама на телеграмі

Обмін поштою «Телеграма» – це хороша угода, яка діє так само, як і адміністратори каналів телеграм та груп.

Адміністратор телеграми обмінюється своїми повідомленнями з іншими каналами та групами, щоб отримати більше членів.

Ask me on Telegram
Ask me on Telegram

Найкраща угода
Для нових адміністраторів немає коштів:
1000 членів, тільки для 1k перегляду мого повідомлення

Get  Telegram members for your Channel or Group. 

Як придбати учасників Telegram

telegram free members
telegram free members

Нам не потрібно отримувати доступ до адміністративної області, щоб почати, просто надішліть мені свій канал або групову публікацію та поділіться з моєю публікацією. 1k view = 1k member

 

Запитайте мене на телеграмі
Це запускає обмін і, у свою чергу, отримує від обміну телеграмною поштою, яку вони вставляють у свої канали або групи.

На відміну від телеграмного каналу, де обмін поштою телеграми просто включає в себе прості циркулярні кільцеві навігаційні повідомлення, в поштовому обміні посади викликає відображення банерної реклами, для каналів і груп інших учасників обміну, про члена телеграми, і адміністраторам доводиться створювати такі банерні реклами для власних телеграмних каналів і груп.

Телеграм вільних учасників
Банери переглядаються з обміну. Монітор на біржі визначає від реферальної інформації, що надається каналами і групами телеграм.

Get  Telegram members for your Channel or Group.

Скільки разів Повідомлення відображало банерну рекламу інших учасників, і надає цьому учаснику ряд показів свого банера на обміні телеграмами інших членів. Пост-обміни зазвичай працюють у співвідношенні 2: 1, так що кожні два рази, коли член показує банерну рекламу другого члена, другий член відображає банерну рекламу першого члена. Це поштове співвідношення: обмін посадами.

Нам не потрібно отримувати доступ до адміністративної області, щоб почати, просто надішліть мені свій канал або групову публікацію та поділіться з моєю публікацією. 1k view = 1k member.