Posted on

چگونه ممبر تلگرام را اضافه کنیم؟

buy telegram members

پنج روش برای افزایش اعضای کانال تلگرام

روزبه‌روز بر اهمیت و کاربرد کانال‌های تلگرام افزوده‌ می شود. این روزها ایجاد و راه‌اندازی کانال تلگرام، یک اقدام بدیهی و اجتناب‌ناپذیر در هر فعالیت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی است


هر کاری که مستلزم اطلاع‌رسانی به مخاطبان باشد نیاز به کانال تلگرام دارد. در مقاله پیش رو، تلاش می‌کنم راهکارهایی عملیاتی برای افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما معرفی کنم.

اهمیت تلگرام به‌عنوان یک ابزار مؤثر در بازاریابی دیجیتال ثابت شده است. پیش‌بینی نتایج انتخابات با کمتر از ۱% خطا با استفاده از داده‌های موجود در کانال‌های تلگرام توسط هوش مصنوعی که در چالش های تلگرام انجام می شود، استدلالی قابل دفاع بر استفاده فراگیر از تلگرام است.

علاوه بر آن، آمارهایی که از منابع مختلف به دست می‌رسد، گواهی بر حجم بالای استفاده مخاطبان حرفه ای از تلگرام است.

در بین امکانات متنوع تلگرام، کانال‌های تلگرام از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. با استفاده از کانال تلگرام، هزینه شروع یک رسانه دیجیتال، برای هر شخص یا سازمانی، به صفر رسیده است.
این مسئله باعث شده که جایگاه و اهمیت محتوا، به‌عنوان موتور محرک هر رسانه دیجیتال، بیشتر و بهتر از هر زمان دیگری، توسط همگان درک شود

افزایش اعضای کانال تلگرام

چه مدیر بازاریابی، مدیر روابط عمومی یا مسئول شبکه‌های اجتماعی یک سازمان کوچک، متوسط یا بزرگ باشید، یا یک کارآفرین که کسب‌وکار نوپای خودتان را ایجاد کرده‌اید، و یا حتی اگر صرفاً بر مبنای علاقه و برای کسب تجربه یک کانال تلگرام راه‌اندازی کرده باشید، راهکارهایی که برای افزایش اعضای کانال تلگرام دارید، مشابه هستند.

برای اینکه بتوانیم درک بهتری از انواع راهکارهای موجود داشته باشیم، استراتژی‌هایی را که می‌توانیم برای افزایش اعضای کانال تلگرام به کار ببریم به دودسته اصلی “راهکارهای درون‌گرا” و “راهکارهای برون‌گرا” تقسیم می‌کنیم.

راهکارهای درون‌گرا، آن دسته از راهکارها که با تقویت برند و ارزش ادراک‌شده کانال شما، باعث جذب مخاطبان به سمت شما می‌شوند.

Related Post  How to add unlimited members in Telegram channel

در مقابل، راهکارهای برونگرا، استفاده از ظرفیت‌های بیرونی برای افزایش اعضای کانال شما هستند. در ادامه سعی می‌کنم روش‌هایی که در هر یک از این دودسته استراتژی طبقه‌بندی می‌شوند را با ذکر مثال‌های عملی به شما معرفی کنم.

راهکارهای درون‌گرای افزایش اعضای کانال تلگرام

 نام و آدرس مناسب برای کانالتان انتخاب کنید
مثل هر فعالیت بازاریابی در عصر دیجیتال، شما باید بدانید که مخاطب ایدئال کانال شما چه کسانی هستند. اگر با مفهوم پرسونای مشتری آشنا نیستید، مقاله طراحی پرسونا را بخوانید و مخاطبتان را بشناسید. علاوه بر این باید بدانید که کانال شما به دنبال تحقق چه هدفی است. این دو قدم اولیه، به شما کمک می‌کند بتوانید بهترین ایده برای انتخاب نام کانال و همین‌طور آدرس کانالتان را انتخاب کنید.

 از لوگوی اختصاصی استفاده کنید
هویت بصری واحد و ثابت و تکرارشونده باعث می‌شود تصویر برند شما در ذهن مخاطبانتان به‌خوبی تثبیت شود. از لوگو هم به‌عنوان تصویر پروفایل کانال تلگرامتان استفاده کنید و هم سعی کنید، لوگوی تان را در تمام تصاویر و ویدئوهایی که تولید یا بازپروری می‌کنید، مورداستفاده قرار دهید. به‌این‌ترتیب، هر وقت مطالب شما در کانال‌ها و گروه‌ها منتشر شوند، برند کانال شما بیشتر و بهتر دیده می‌شود.

 توضیحات کانال را مختصر، مفید و گویا بنویسید
اگر مخاطبی از مطالب کانال شما راضی باشد، اولین جایی که برای شناختن بیشتر شما به آنجا مراجعه می‌کند، قسمت توضیحات (پروفایل) کانال شما است. سعی کنید از فضای محدودی که دارید به‌خوبی استفاده کنید و مختصر و مفید، کانالتان را معرفی کنید. برای انجام این کار مانند تصویر زیر به قسمت پروفایل کانال بروید و روی دکمه Edit کلیک کنید.

 محتوای باکیفیت تولید و منتشر کنید
مهم‌ترین استراتژی در بازاریابی درون‌گرا، تولید و انتشار محتواست. در تلگرام هم ماجرا کم‌وبیش بر همین منوال است. مهم‌ترین وظیفه شما به‌عنوان مدیر کانال، تولید محتوایی است که مخاطبان شمارا جذب کند و باعث شود آن‌ها محتوای شمارا در سایر کانال‌ها و گروه‌ها به اشتراک بگذارند و به‌این‌ترتیب مخاطبان بیشتری جذب کانال شما شوند.

Related Post  Buy Telegram subscriber packages


انتشار مطالب بدون نظم و ترتیب زمانی باعث می‌شود، برداشت مخاطب نسبت به هدفمند و برنامه دار بودن رسانه شما تغییر کند و از دنبال کردن آن صرف‌نظر نماید.

راهکارهای برون گرا برای افزایش اعضای کانال تلگرام

 تبلیغ در کانال‌های تلگرام
شما می‌توانید در کانال‌های بزرگ و پرجمعیت تلگرام تبلیغ کنید
در این روش، شما می توانید متن و پست تبلیغاتی خود را در کانال های بزرگ منتشر کنید یا به ازای تعداد کلیک‌هایی که روی لینکی که زیر پست تبلیغاتی قرارگرفته است، پول پرداخت می‌کنید. قیمت تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام متفاوت است و باید با مدیر کانالها توافق کنید.
قیمت تبلیغات، متناسب با موضوع فعالیت کانال‌هایی که می‌خواهید تبلیغ در آن‌ها منتشر شود، متفاوت است. برای استفاده از این روش، باید حتماً از مدیران کانال های بزرگ تبلیغاتی تلگرام درخواست کنید.

 اعضای جدید بخرید و به کانال خود اضافه کنید
شما به‌راحتی می‌توانید با جستجوی خیلی ساده در اینترنت، افراد زیادی را بیابید که اعضای آفلاین یا آنلاین به شما می‌فروشند. با عددی در حدود 5 دلار می‌توانید ۱۰۰۰ عضو آفلاین به اعضای کانالتان اضافه کنید! اگر تمایل به خرید اعضای تلگرام داشتید با سالوانیک تماس بگیرید

مزیت‌های مهم کانال‌های تلگرام مانند روش ساده‌ی ارتباط با مخاطب و ساده بودن انتشار محتوا در این کانال‌ها، انگیزه خوبی به بسیاری از اشخاص و صاحبان کسب و کارها داد تا از طریق کانال‌های تلگرام ارتباط با مخاطبین قبلی خود را حفظ کرده و یا گستره‌ی مخاطبین خود را افزایش دهند. اما مدیران این کانال‌های نو ظهور با چالشی مواجه هستند که پیش از این مشابه‌اش را در هیچ شبکه‌ی اجتماعی ندیده‌اند.

خرید ممبر تلگرام

هرچه تعداد بیشتر ممبر تلگرام را اضافه کنیم باشد کاربران جدید راحتر به کانال شما می پیوندند، افزایش ممبر کانال تلگرام یکی از دغدغه های مدیران کانال تلگرام میباشد که می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد. با توجه به اینکه در روز های ابتدایی شروع به کار کانال تلگرام نیازمند گسترش مطالب کانال و افزایش ممبر کانال تلگرام می باشید باید اعتماد کاربران را به کانال جلب کنید
یکی از نکاتی که میتواند شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار و افزایش جلب اعتماد کاربران کمک نماید خرید ممبر تلگرام و افزایش ممبر کانال میباشد