Posted on

گروه تبلیغات تلگرام

گروه تبلیغات تلگرام

چگونه می توان گروه های Telegram را ارتقا داد؟
فقط پیوند پیوست گروه Telegram را به این گروه ها ارسال کنید:

Free advertise Telegram Groups

1- Red Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RdKmObS-lMoJKnAUA
2- Yellow Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RYYZBjA2fVp1I0_Ow
3- Blue gruop:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RaYHUek9ypZMLSrXw
4- Green gruop:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RZPwJLVR-OL1qiUZQ
5- Brown Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RSThPWDPu0umylhXg
6- Black Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RPvto20ImdNqFjzWQ
7- Pink Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RXg3DdwZvROd9YH5w
8- White Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RBjxyiDGBFtEPyKPw

advertise_free
advertise_free

این رایگان و نامحدود است.
شما گروه خود را ایجاد کرده اید و مخاطبین خود را به آن اضافه کرده اید! عالی! بعد چه؟ چگونه می توان صدها و هزاران مشترک را جمع آوری کرد؟

به یاد داشته باشید: در هر صورت، محتوی گروه هایی که می خواهید ارتقا دهید، ضروری است. اگر محتوا ضعیف باشد، حتی راه های پرداخت شده شما را به هیچ وجه نمی برند: مشترکین جدید علاقه و علاقه خود را از دست می دهند.

پیوستن پیوند گروه Telegram به این گروه ها را ارسال کنید:

این رایگان و نامحدود است.

ارسال چند پست در گروه های تازه خود را انجام دهید یا خالی خواهد شد. به طور مرتب کار کنید، به طور منظم و نه به طور مرتب پست کنید تا از مشترکان شما خسته نشوید (به جز اگر شما یک روزنامه دارید).

روش های ارتقاء به طور سنتی به پرداخت و آزاد تقسیم می شوند، اما این تقسیم معمول است. اغلب، این بستگی به این دارد که چطور گروههای خود را قانع کرده و به خوبی مذاکره کرده اید.

1- Red Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RdKmObS-lMoJKnAUA
2- Yellow Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RYYZBjA2fVp1I0_Ow
3- Blue gruop:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RaYHUek9ypZMLSrXw
4- Green gruop:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RZPwJLVR-OL1qiUZQ
5- Brown Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RSThPWDPu0umylhXg
6- Black Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RPvto20ImdNqFjzWQ
7- Pink Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RXg3DdwZvROd9YH5w
8- White Group:
https://t.me/joinchat/JqaZ-RBjxyiDGBFtEPyKPw

telegram-members
telegram-members

روشهای رایگان:
یک لینک به گروههای خود در رسانه های اجتماعی، در وب سایت خود، در وب سایت های شرکای خود قرار دهید.
این لینک را به تمام ارتباطات با مشترکین چشم انداز اضافه کنید، به عنوان مثال اغلب شما را به گروه های خود اضافه کنید: در پست الکترونیکی خود، در مقالات، در انتهای پست های خود در رسانه های اجتماعی.
پیوند را به گروههای خود در کاتالوگهای آنلاین انتشار دهید. بسیاری از آنها رایگان هستند، به عنوان مثال Storebot، Storegram، Botoboom، Telegrambots، Groups. شما می توانید لیست کامل کاتالوگ ها را در یک گروهtgcat پیدا کنید. مزیت اصلی این روش این است که کاتالوگهای آنلاین انتخاب شماتت را به مشترکین خود در دسته های مختلف ارسال می کنند و ربات شما می تواند به یکی از آنها دسترسی پیدا کند.
گروه های خود را در وب سایت های موضوعی تبلیغ کنید. برای مثال، شما می توانید گروه های مد را در انجمن ها و گروه های متفاوتی که مخاطبان هدف هستند را ارتقا دهید.
شما می توانید لینک را در نظرات به پست های رهبران عقیده و مقالات در مورد Telegram ترک کنید.
استفاده از روابط متقابل این روش برای صاحبان گروه های کوچک با مخاطبین مشابه است. اما شما باید آن را عاقلانه استفاده کنید. به یاد داشته باشید: مهم است که محتوایی با کیفیت ارائه دهیم. اگر مشترکین شما تنها ارتقاء گروه های دیگر، حتی مفید و مفید باشند، گروه های شما هیچ ارزشی نخواهند داشت.
سعی کنید و در انتخاب وبسایت شناخته شده و قابل اعتماد ظاهر شوید. یک راه این است که یک انتخاب با دقت انتخاب شده و مفید انتخاب کنید، گروه های خود را در آنجا قرار دهید و پیشنهاد دهید آن را منتشر کنید، و دیگر این است که مذاکره کنید تا گروه های خود را به انتخاب سردبیر اضافه کنید. این نیز بیشتر به ارزش گروه شما بستگی دارد.
راه های پرداخت شده:
خرید تبلیغات از متخصصان. اگر شما دارای بودجه هستید، اما وقت لازم برای جستجو و مطالعه جزئیات را نداشته باشید، به بورس اوراق بهادار تبلیغات و گروه فروش فضای تبلیغاتی بروید. به عنوان مثال، Sociate.ru و Telega.in. اگر از یک بورس اوراق بهادار استفاده می کنید، با کمک فیلترها فقط به گروه های مناسب نگاه می کنید و تبلیغات را در آنجا خریداری می کنید.
آن را در گروه های بزرگ تبلیغ کنید. کارشناسان توصیه می کنند که برای گروه هایی که ممکن است از آنها سود ببرید و به نویسندگان هر یک از آنها بنویسید جستجو کنید. اکثر مدیران هزینه شما را به شما خواهند گفت یا به شما قیمت گذاری می کنند. گرچه گاهی استثنائات وجود دارد. برخی از وبلاگ نویسان شناخته شده می توانند منبع خود را به صورت رایگان توصیه کنند اگر جوان، کوچک و حاوی اطلاعات با کیفیت بالا باشد. این باید به اندازه کافی خوب باشد تا وبلاگ نویس را جذب کند و فرایند انتخاب ذهنی خود را منتقل کند.
اگر قبلا بودجه ای برای تبلیغات پرداخت شده دارید چه می کنید؟ حالا شما باید گروه های تبلیغاتی را با عاقلانه انتخاب کنید.
اگر شما گروه های خود را فقط شروع کرده اید معمولا برای ارتقای گروه های بزرگ هزینه ای ندارید. به هر حال، مردم واقعا دوست ندارند عضو گروه شوند، اگر مخاطب قابل توجهی نداشته باشد. بهتر است تبلیغ در گروه های کوچکتر و ارزان تر شروع شود و بعد از رسیدن به یک تعداد قابل توجه مشترکین، به بزرگترها برسید.

Related Post  Bagaimana untuk menambah ahli palsu ke saluran Telegram

نحوه انتخاب ارتقاء مناسب گروه ها:
مشاهده کاتالوگ گروه ها در وب سایت Tlgrm.ru (Tlgrm.eu) و پیدا کردن گروه هایی که به نظر می رسد امیدوار کننده است. آمار را بررسی کنید. اگر تعداد مشترکین گروه ها در حال افزایش است، مدیران از آن مراقبت می کنند و آن را ارتقا می دهند، بنابراین ارزش سرمایه گذاری دارد.

علاوه بر آمار، چه باید بکنید؟

 موضوع گروهها – اطمینان حاصل کنید که مشترکین آنها علاقه مند به چیزهایی هستند که مربوط به موضوعات گروه شما هستند.
تعامل مشترکین:
مهم است که نه تنها تعداد کاربران، بلکه همکاری آنها را نیز توجه داشته باشید. چند نفر از مشترکین پیام های این گروه را بخوانند؟ به عنوان مثال، مخاطبان از 10،000 مشترک وجود دارد، اما متوجه می شوید که پست های اخیر تنها تا 1000 نمایش است. این بدان معنی است که این مشارکت تنها 10 درصد است و شما باید هزینه های خود را برای خرید تبلیغات در آنجا تجدید نظر کنید.
راهنمایی های دیگر به مالک یک گروه Telegram
استفاده از رباتها برای به دست آوردن آمار گروهها، انجام نظرسنجی و مدیریت قالب بندی متن.
به چت برای مدیران بپیوندید ارتباط برقرار کردن، درخواست مشاوره، گروه های خود را نشان دهید شاید کسی پیدا کند که آن را ارزان یا به صورت رایگان تبلیغ کند.
اکثر متخصصان معتقدند تقریبا غیرممکن است که گروههای خود را با استفاده از روشهای آزاد آزاد کنند. برای پیشرفت قابل توجهی آماده باشید که به سختی کار کنید و پول را سرمایه گذاری کنید.