Posted on

Telegram ilan alışverişi

Get free Telegram members

Telegram ilan alışverişi

Telegram Post exchange, Telegram kanallarının ve gruplarının yöneticilerine benzer şekilde çalışan iyi bir anlaşma.

Telegram Yöneticisi yazılarını daha fazla üye almak için başka kanallarla ve gruplarla değiştiriyor.

En iyi anlaşma
Yeni Yöneticiler için paraya ihtiyaç yok paketi:
1000 üyeler, Sadece gönderim için 1 bin görüntüleme için

Ask me on Telegram
Ask me on Telegram

Para yok, ama tatlım.

Get Free Telegram members for your Channel or Group. Yönetici alanınıza erişmemize gerek yok, başlangıç ​​için bana Kanal veya Grup Gönderinizi gönderin ve gönderimi paylaşın. 1k view = 1k üye

 

Bana telgrafta sor
Bu değişimi yönetir ve sırayla Kanallarına veya gruplarına ekledikleri Telegram Posta değişiminden alır.

Telegram kanalının aksine, Telgraf Post değişimi basit dairesel halka navigasyon Mesajlarını içerir, Post borsada Postlar, telgrafın diğer üyelerindeki Kanallar ve gruplar için afiş reklamlarının görüntülenmesine neden olur ve yöneticilerin kendi Telegram kanalları ve Grupları için bu tür banner reklamları oluşturmaları gerekir.

telegram free members
telegram free members

telgrafsız üyeler
Afişler borsadan görülebilir. Borsadaki bir monitör, Telegram kanalları ve grupları tarafından verilen başvuru bilgilerinden belirlenir.

Bir Postanın kaç kez diğer üyelerin afiş reklamlarını gösterdiği ve bu üyeye, diğer bazı üyelerin Telegram Post borsasında afişinin bir kaç görüntüsünü gösteren krediler. Posta alışverişi genellikle 2: 1 oranında çalışır, öyle ki her iki defada bir üye ikinci bir üyenin banner reklamını gösterirken, ikinci üye ilk üyenin banner reklamını gösterir. Bu Mesaj gösterimleri: kredi oranı değiş tokuş edilen gönderilerdir.

Get Free Telegram members for your Channel or Group. 

Telegram üyeleri nasıl satın alınır

Yönetici alanınıza erişmemize gerek yok, başlangıç ​​için bana Kanal veya Grup Gönderinizi gönderin ve gönderimi paylaşın. 1k view = 1k üye.