Posted on

Telgram Grupları Nasıl Teşvik Edilir?

advertise_free

Telgram Grupları Nasıl Teşvik Edilir?
Telegram grubuna katıl bağlantınızı bu gruplara göndermeniz yeterlidir

advertise_free
advertise_free

Ücretsiz ve sınırsız.
Gruplarınızı yarattınız ve irtibatlarınızı ona eklediniz! Harika! Sıradaki ne? Yüzlerce ve binlerce abone nasıl toplanır?

Unutmayın: Her durumda, tanıtmak istediğiniz Grupların içeriği önemlidir. İçerik zayıfsa, ücretli yöntemler bile sizi hiçbir yere götürmez: yeni aboneler ilgisini kaybeder ve ayrılır.

Telegram grubuna katıl bağlantısını bu gruplara gönder:

Ücretsiz ve sınırsız.

Yeni yapılan gruplarınızda birkaç yayın yayınlayın, aksi halde boş görünecek. Düzenli olarak çalışın, abonelerinizi yormamak için düzenli olarak yayınlayın ve çok sık olmayın (bir gazeteniz varsa).

Terfi yöntemleri geleneksel olarak ücretli ve ücretsiz olarak ayrılmıştır, ancak bu bölüm gelenekseldir. Genellikle, Gruplarınızın ne kadar çekici olduğu ve ne kadar iyi pazarlık yaptığınıza bağlı.

Ücretsiz yollar:
Gruplarınıza sosyal medyaya, web sitenize, ortaklarınızın web sitelerine bir link yerleştirin.
Perspektif aboneleriyle tüm iletişimlerinize bu bağlantıyı ekleyin, Gruplarınızı olabildiğince sık belirtin: e-posta imzanızda, makalelerinizde, sosyal medyada yayınlarınızın sonunda.
Çevrimiçi kataloglarda Gruplar’ınızın bağlantısını yayınlayın. Birçoğu ücretsiz, örneğin, Storebot, Storegram, Botoboom, Telegrambots, Groups. Katalogların tam listesini tgcat Gruplarında bulabilirsiniz. Bu yolun en büyük avantajı, çevrimiçi katalogların çeşitli kategorilerdeki abonelerine sohbet seçimleri göndermesi ve botunuzun bunlardan birine ulaşmasıdır.
Gruplarınızı tematik web sitelerinde tanıtın. Örneğin, ilgili kitlelerin moda gruplarını ve hedef kitlenin bulunduğu grupları tanıtabilirsiniz.
Bağlantıyı yorumlarda fikir liderlerinin mesajlarına ve Telegram hakkındaki yazılara bırakabilirsiniz.
Karşılıklı PR kullanın. Bu yol, benzer kitlelere sahip olan küçük Grup sahipleri için ortaktır. Ama akıllıca kullanmalısın. Unutmayın: kaliteli içerik sunmak önemlidir. Aboneleriniz yalnızca diğer Grupların tanıtımını alırsa, faydalı grupların bile tanıtımını yaparsa, Gruplarınız hiçbir değeri olmayacaktır.
Bilinen ve güvenilir web sitelerinin seçimlerinde deneyin ve görünmeye çalışın. Bir yol, dikkatli bir şekilde seçilmiş ve kullanışlı bir seçim oluşturmak, orada Gruplarınızı eklemek ve yayınlamayı teklif etmektir, diğeri ise Gruplarınızı editörün seçimine ekleme konusunda pazarlık etmektir. Ayrıca, çoğunlukla Gruplarınızın değerine de bağlıdır.
Ücretli yollar:
Uzmanlardan reklamlar satın alın. Bütçeniz varsa, ancak ayrıntıları araştırmak ve incelemek için zamanınız yoksa, reklam borsalarına ve reklam alanı satan Gruplara gidin. Örneğin, Sociate.ru ve Telega.in. Borsa kullanıyorsanız, filtreleri ve uygun reklamları satın alarak uygun Grupları arayın.
Büyük Gruplarda tanıtın. Uzmanlar, yararlanabileceğiniz Grupları aramanızı ve her birinin yazarlarına yazmanızı önerir. Yöneticilerin çoğu size maliyeti söyler veya fiyatı size gönderir. Yine de, bazen istisnalar vardır. Bilinen bazı blog yazarları, küçük, küçük ve kaliteli bilgiler içeriyorsa, kaynağınızı ücretsiz olarak önerebilirler. Blogcuyu etkilemek ve öznel seçim sürecini geçmek yeterince iyi olmalı.
Ücretli reklamlar için zaten bir bütçeniz varsa? Şimdi tanıtım gruplarını akıllıca seçmeniz gerekiyor.
Gruplarınızı yeni başlattıysanız, genellikle büyük Gruplarda promosyon için ödeme yapmanın hiçbir yolu yoktur. Her neyse, dikkate değer bir kitleye sahip değilse, insanlar bir Grup’a üye olmayı gerçekten sevmezler. Promosyona daha küçük ve daha ucuz Gruplarda başlamak daha iyidir ve kritik sayıda aboneye ulaştıktan sonra daha büyük olanlara geçin.

Related Post  لشراء أعضاء Telegram مع Bitcoin

Doğru promosyon grupları nasıl seçilir:
Gruplar kataloğunu Tlgrm.ru (Tlgrm.eu) web sitesinde görüntüleyin ve umut vaat eden grupları bulun. İstatistikleri kontrol et. Grupların abone sayısı artıyorsa, yöneticiler onunla ilgilenip onu tanıtır, bu yüzden yatırımlara değer.

İstatistiklere ek olarak nelere dikkat etmelisiniz?

 Grupların konusu – abonelerinin Gruplarınızın konularıyla ilgili olanlarla ilgilendiğinden emin olun.
Abonelerin katılımı:
Yalnızca kullanıcı sayısını değil aynı zamanda katılımlarını da not etmek önemlidir. Bu Gruplardan gelen mesajları kaç abone okudu? Örneğin, 10.000 aboneden oluşan bir kitle var ancak son birkaç yayınların yalnızca 1000 görünüme sahip olduğunu fark ettiniz. Bu, katılımın yalnızca% 10 olduğu ve oradaki reklamları satın almak için para harcamayı yeniden düşünmeniz gerektiği anlamına gelir.
Telgraf Grupları sahibine diğer ipuçları
Grup istatistiklerini almak, anket yapmak ve metin biçimlendirmesini yönetmek için botları kullanın.
Yöneticiler için sohbetlere katılın. İletişim kurun, tavsiye isteyin, Gruplarınızı gösterin. Belki ucuza veya ücretsiz olarak tanıtan birini bulacaksınız.
Çoğu uzman, Gruplarınızı yalnızca ücretsiz yolları kullanarak tanıtmanın neredeyse imkansız olduğu konusunda hemfikirdir. Önemli bir ilerleme görmek istiyorsanız çok çalışmaya ve para yatırmaya hazırlanın.