Posted on

افزایش ممبر تلگرام

Increase USA Telegram members

خرید ممبر تلگرام همراه با پشتیبانی درقبال ریزش بعد از ۷ روز برای یک دفعه (درصورت پشتیبانی دائمی با مدیریت در تماس باشید)

Buy Telegram members 👉 (Price list) 🏪
Payment methods 👉 (To buy Telegram members) 💲
Advertise on Telegram 👉 (Channels list) 📢

Advertise on Telegram Channels:
@forex_directory
@bet_directory
You can buy Telegram members, but the best way to get real effective members is advertising on Telegram big channels.
Advertise on relevant Telegram channel to grab real active Telegram members. Increase targeted Telegram channel members.
You can submit your Telegram channel/group.

همه ما میدانیم که ممبر های تلگرام از واقعی گرفته تا ممبر های فیک و مجازی؛ دارای ریزش هستند. سایت  ممبر برای اولین بار در فضای مجازی ، خدمات ممبر تلگرام همراه با پشتیبانی را ارائه میدهد . پس برای اطلاع از این طرح با ما همراه باشید.

طرح افزایش ممبر تلگرام با پشتیبانی شامل کلیه بسته های ممبر تلگرام مجموعه نمی شود پس توجه داشته باشید فقط فقط برای بسته های ممبر بالای ۱۰۰۰ عضو انجام خواهد گرفت . کلیه بسته های ممبر تلگرامی مجموعه ممبر همراه با ۱۰ درصد ممبر رایگان به صورت هدیه انجام میشود.

کاربرانی که  بسته های ممبر تلگرام ۱۰۰۰ تایی یا بیشتر را تهیه کنند ، شامل طرح افزایش ممبر با پشتیبانی خواهد شد .

چگونه ؟ بعد از ۷ روز از زمان خرید بسته ، اگر چنانچه ریزش ممبر داشتید ، می توانید از طریق تلگرام با پشتیبان سایت با آیدی members  در تماس باشید و درخواست پشتیبانی ممبر جبرانی را داشته باشید تا کارشناس پس از بررسی و صحت خرید و ریزش ، ممبر جبرانی و پشتیبانی را ارسال کند.

توجه : اگر چنانچه نیاز به پشتیبانی دائمی برای افزایش عضو یا ممبر تلگرام دارید ، با مدیریت و یا کارشناس members در تلگرام هماهنگ باشید .

سوالات متدوال کاربران:

۱۰۰ ممبر خریدم ، ریزش داشته و میخام طرح پشتیبانی ممبر انجام بشه ، ممکنه ؟ خیر ، زیرا طرح افزایش ممبر همراه با پشتیبانی فقط برای بسته های ممبر ۱۰۰۰ تایی و بالاتر از آن می باشد.

چگونه اعتماد کنیم که پشتیبانی انجام میشه ؟ مجموعه  همواره در تلاش بوده است تا بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن برای شما کاربران عزیز ارائه دهد. کاربرانی که مشتریان ثابت مجموعه هستند ، مطمئنا با اطمینان کامل خرید خواهند داشت ، دیگر کاربران نیز میتوانند با خرید بسته های ممبر تست یا بسته های ارزان قیمت از صحت کار مجموعه  ممبر مطلع شوند.

برای پشتیبانی و پیگیری مسئله ریزش ممبر با چه کسی در تماس باشیم ؟ به دو صورت می توانید بعد از ۷ روز در صورت ریزش با ما در تماس باشید :
۱- ارسال پیام پشتیبانی در ربات مجموعه
۲- ارسال پیام به کارشناس مجموعه از طریق پی وی در تلگرام به آیدی

آیا این طرح دائمی می باشد ؟ خیر ، اگر به دنبال افزایش ممبر تلگرام و پشتیبانی دائمی هستید ، این کار امکان پذیر است و برای درخواست آن با کارشناس مجموعه در تماس باشید تا راهنمایی های لازم و روند کاری انجام پذیرد .

 برترین سایت ارائه دهنده خدمات تلگرام و اینستاگرام در فضای مجازی

منتظر طرح های شگفت انگیز بعدی ما باشید .

نوشته افزایش ممبر تلگرام همراه با پشتیبانی درقبال ریزش اولین بار در ممبر تلگرام. پدیدار شد.