Posted on

Telegram üyeleri nasıl artırılır

Telegram üyeleri nasıl artırılır

Telegram üyelerini artırmanın en iyi yolları

İşte büyük bir soru.
Soru, telgraf kanalınızın neden olması gerektiği kadar başarılı olmadığıdır.
Neden büyük Telegram kanalları gibi patlamıyor?
Bu kadar başarılı olan bu harika Telegram kanalları ne yapıyor?
Üyelerini artırmak için hangi yöntemi kullanıyorlar?
Farkında olmadığınız çözüm ve hile nedir?

Bu yazıda, sorunuza cevap vermek istiyorum. Gerçek ve aktif Telegram üyelerini çekmenin ücretsiz veya düşük maliyetli yollarının ne olduğu sorusunun cevabı.

Bu makale, başarılı bir Telegram kanalı oluşturmak için adım adım ilerleyecek ve birçok gerçek ve aktif üyeyi nasıl çekeceğinizi öğretecektir! Kanalınızı seven ve kanalınızda aktif olan üyeler. Telegram kanal üyelerinizi artırmak için doğru eğitimi arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Arabuluculuk için hazırlık sürecine başlamak için atabileceğiniz beş temel adım: Beş Teknik ve Yöntem Telegram kanalınızın başarılı olduğundan emin olmak için.

Telegram üyelerini artırmak için kullanımı kolay beş yöntem

1. Kendiniz için bir Telgraf stratejisi tanımlayın

Telegram üyelerini artırmak aşamalı bir süreçtir. Tabii ki, bir gecede birkaç bin üye eklemenin yolları var (örneğin, Telegram üyeleri satın almak), Telegram üyeleri satın almak Telegram’a yardımcı oluyor, ancak bu yeterli değil.

Temel olarak, her şeyi yapmanın doğru yolu zaman ve enerji gerektirir, ancak bunun yerine sizi istenen ve güvenli sonuçlara götürür.
Telegram üyelerinizi artırmak için önce bir stratejiye ihtiyacınız var.
Strateji, sizi mevcut noktadan istenen noktaya götüren bir yol tasarlamaktır.

Telegram kanal üyelerini artırma amacınızı belirtin

Net bir hedefe sahip olmak, Telegram üyelerini artırmak için iyi bir strateji tasarlamanın en önemli parçasıdır.
Bir hedef belirlemek için iş vizyonunuzu (veya faaliyet alanınızı) düşünün.
“Gelecek yıl en sevdiğiniz yer neresi” deyin?
Kanalınızın en çok arzu edilen durumda kaç üyesi olmasını istersiniz?
Kanalınızda ne kadar etkileşim kuruyorlar?
Kayıt görüntülemelerinin durumu nedir?

Bu soruların cevaplarını biliyorsanız, çok iyi, ancak yukarıdaki sorular hakkında hiçbir fikriniz yoksa, asıl sorununuz hedef belirlemede, bu yüzden önce hedefinizi tanımlayın ve sonra doğru stratejiyi tasarlayın.

Telegram kanalı için uygulanabilir bir eylem planına sahip olmak

Şimdi hedef netleştiğine göre, sizi istediğiniz yere götürecek eyleme geçirilebilir bir plan düşünün.

Related Post  Tauschen Sie über Telegramm aus

Muhtemelen, “Hangi temelde bir program yazmalıyım?”
Endişelenmeyin, aşağıdaki ipuçları sorunuza cevap verecektir.

İzleyiciyi tanımak: Kim olduklarını (veya olmak istediklerini) bilmeniz gerekir. Kitlenizi yaş, cinsiyet, coğrafi konum, ilgi alanları vb. Açısından iyi tanımak iyi bir fikirdir.
Kitlenizi tanıyarak, davranışlarını ve tepkilerini daha doğru bir şekilde tahmin edip analiz ederek daha amaçlı bir eylem planınız olabilir.
Ayrıca, sürekli olarak kanalınızla ilgilenebilecek kişileri bulmaya çalışmalısınız.

Rakip Analizi: Pratik bir program tasarlamanıza yardımcı olan şeylerden biri, rakiplerin kanallarını dikkatle incelemek ve analiz etmektir.
Güçlü ve zayıf yönlerini ölçebilirsiniz, hangi kanalların en çok üyesi var?
En çok hangi mesajlar ziyaret edilir?

Rakiplerin kanallarını kapsamlı bir şekilde gözden geçirerek, sizi potansiyel rakiplerin hatalarından koruyacak diğer insanların deneyimleri hakkında değerli bir hazine kazanacaksınız.

Kimliğinizi ve değerlerinizi tanıyın: Doğru stratejiyi tasarlamanın bir başka anahtarı da markanızı düşünmektir.

2.Telegram’da Marka Yaratın

Markanızın arkasında kesinlikle bir fikriniz var. Örneğin, bir şirketin sloganı “Şeffaf olun, farklı olun” ve bu sloganı şirketin web sitesinde ve yayınladığı tüm içeriklerde her yerde göreceksiniz.
İzleyiciler bu şirketi aynı jetonla tanıyor.

Telegram kanalınızı kitlenize yardımcı olacak şekilde tanıtın

Telegram kanalınızdaki tüm yayınların farklı olmasına rağmen belirli bir teması varsa, Telegram kanalınız daha çekici olacaktır.
Bu yeni üyelerin çekilmesinde çok etkilidir. Bir logoya sahip olmak sizi daha profesyonel gösterir.

Marka sloganınız kararlı olduğunuzu, bir hedefinizin olduğunu ve kalmaya geldiğinizi gösterecektir.

Kendiniz için özel bir hashtag, size özgü ve işinizi temsil eden bir hashtag oluşturun.
Bu, kitlenin zihninde kalmanıza yardımcı olacaktır.

3. düzenli ve doğru zamanda Gönderin

Yukarıda bir telgraf stratejiniz olması gerektiğini söyledik.
Günlük olarak yayın yapmak sizi gündemde tutacaktır. Aslında, kullanıcılarınıza işletmenizin aktif ve canlı olduğunu ve kanal üyelerinizin yanıt verme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteriyorsunuz.
Ayrıca, kanalınızın eski üyelerine yeni üyeler gösterilir ve bu döngü sizi daha görünür hale getirir.

Farklı zamanlarda göndermeyi deneyin ve sonucu kontrol edin. Kitlenizi, onların ihtiyaçlarını ve davranışlarını bilmeniz gerekir.
Bu, anlatı stilinizi içeriğiniz ve kitleniz hakkındaki bilginizle daha çekici hale getirir.

Related Post  Grab members for Telegram channel

Telegram istatistiklerine bir göz atın

Bunları analiz edin ve faaliyet alanınıza göre kullanın.
Örneğin, Telegram araştırmasına göre, Telegram’da yayınlamak için en iyi zamanlar sabah 8 ve akşam 5’tir. Araştırmaya göre, şu anda daha az yayın gönderildi ve daha fazla kişi yayınları ziyaret ediyor, yeni kanallara abone oluyor veya haberleri inceliyor.

4.Telgram kanalınızda faydalı ve çekici içerikler yayınlayın

Telegram bir bilgi platformudur.
Telegram kanalındaki yayınları yukarı ve aşağı kaydıran bir kullanıcının makaleniz için durmasını sağlayan şeyi düşünün.

Kanalınız için yayın gönderiyorsanız, deneme yazma tekniklerini öğrenmeye ve kullanmaya çalışın.
İçeriğinizin kalitesini artırmak için öğrenebileceğiniz birçok şey var. Örneğin, mavi nesneli fotoğrafların% 24 daha görünür olduğunu biliyor muydunuz? Veya daha kısa metinler daha popülerdir.

Fotoğraf çekerken yaratıcı olun

Fotoğraf düzenleme yazılımı kullanın ve fotoğraflarınıza ilginç görsel efektler ekleyin.
Tutarlı bir anlatım yapmak için yayınları birleştirmeye çalışın.
Bu, kullanıcıları fotoğraflarınızın geri kalanını görüntülemeye teşvik edecektir.
Markanızın veya işinizin bilinmesi gereken benzersiz bir çalışma tarzına sahip olmasını sağlamaya çalışın.
Örneğin, bir şirketin Telegram sayfası çok ilginç yayınlar yayınlar. Tüm yayınlarda, şirketin ürün ve hizmetlerini yaratıcı bir şekilde odaklamaya çalışıldı.

5. çekici altyazılar yazın

Yazı başlığınızı kitlenin dikkatini çekecek, okumayı kolaylaştıracak ve kitleyi etkileşimde bulunmaya teşvik edecek şekilde yazın. Bunu yapmak için, önce yayınınızın içeriğine bakmalı ve hakkında yazmalısınız.

Web sitemizin eğitim bölümünde yer alan “Çekici Telgraf Yazısı Nasıl Yazılır” başlıklı makaleyi okumanızı tavsiye ederim. İşte bir altyazı yazmanın en önemli noktalarının bir özeti.

Kısaca ve kullanışlı bir şekilde yazın: Uzun ve alakasız yazma, kitlenizi yorurur. Fotoğrafınız için tamamlayıcı bir altyazı.
Fotoğraf izleyiciyle konuşsun!

Pratik olmayı unutmayın: Yazının asıl amacını unutmayın.
Örneğin, bir fotoğrafta markanızın bir ürününü tanıtırsanız, ürün veya nasıl satın alınacağı (veya indirim!) Hakkında yeterli bilgi sağlanması gerekir.

Yaratıcı ve esprili olun: Hepimiz markanın ürününde bile tüketmemiş olabileceğimiz birçok yaratıcı reklamı hatırlıyoruz, ancak bu ürünü tanıtmak için kullanılan yaratıcılık nedeniyle, bu reklamı hatırlıyoruz. Kitlenizle her zaman resmi bir tonda konuşmak zorunda değilsiniz. Mizah, Telegram kanal üyelerinizin sizi sevmesini sağlayabilir.

Related Post  Telegrammmitglieder mit Bitcoin kaufen

Soru sorun: Üyelere danışmak kitlenizle etkileşim kurmanın en iyi yoludur. Müşterinin güçlü ve zayıf yanları, dinleyicilerin ihtiyaçları ve istekleri ve akla gelen her şey hakkında sorular sorun ve cevapları dikkatle okuyun.

Hikayeyi anlatın: Hikaye anlatımı, Telegram’da kendi formunu bulabilen dünyanın en eski hobilerinden biridir. Hikaye anlatımı ile kanalınızı üyelere daha iyi açıklayabilirsiniz. Örneğin, ürünlerinizden birinin üretimini sıfırdan yüze birkaç mesaj şeklinde bir hikaye şeklinde anlatabilirsiniz.

Platformun temellerini izleyin: Altyazının başında daha önemli kelimeler kullanma ve hashtag’leri doğru kullanma gibi ipuçlarını izleyin. Bu durumda, herkesin bilmesi gereken Telgraf Hileleri makalesini okuyun.

Bir hashtag kullan
Hashtag, yayınınızı daha görünür hale getirmenize yardımcı olur. Ancak, bir hashtag, yayınladığınız içerik söz konusu olduğunda etkilidir. İlişkisiz bir hashtag bir tür spam’dir. İyi bir hashtag ise bir kampanya veya hareketin başlatılmasına yol açabilir.

Gönderiyi hashtag’lerle doldurursak daha iyi sonuç almak büyük bir hatadır. Yayınınızda çok fazla hashtag olsa bile, yine de çalışırlar.

Size hatırlatmama izin verin, kendinize ait bir hashtag oluşturun.

Buna iyi bir örnek, hashtag kullanmak ilginç bir iş çıkaran bir kadın sağlığı ürünleri markasıdır. Fikir, kızların ergenlik döneminde özgüven eksikliği geliştirdiği bilimsel bir teoriye dayanıyordu. Böylece LikeAGirl # hashtag’ini yarattı ve kadınlardan bu hashtag’i başarılı oldukları herhangi bir alanda kullanmalarını istedi. Sonuç, iki ay içinde dünya çapında 76 milyon görüntüleme aldı.

Kullanıcılarınızla farklı şekillerde etkileşim kurun
Çok okuyoruz ve genel olarak Telegram’da büyümenin yolunun etkileşim olduğunu duyuyoruz. Bu kelime o kadar çok kullanılıyor ki, sadece kendimize bir kez ve herkes için açıklamamızı öneriyoruz. Kullanıcı etkileşimini artırmak için gönderi dediğimizde ne demek istiyorsun?

Bir kullanıcının gönderinizle etkileşimi, gönderiyi sevdiği, onu merak ettiği ve bir şekilde bu hissi bir tepki ile iletmek istediği anlamına gelir. Dolayısıyla, içeriğiniz ilk etapta kitleye mantıklı gelebilmelidir.

Aşağıdaki ipuçları Telegram kanal üyelerinizle daha fazla etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Soru sorun: Soru sormak, özellikle de cevabı biliyorlarsa, genellikle insanların dikkatini çeker. Soru bir gönderi altında sorulduğunda bile, bazı kullanıcılar cevabı bulmak için diğer gönderilere gider.

Related Post  Telegram a'zolarini kengaytirish

Harekete Geçirici Mesaj: Bu, kanal üyelerinizden bir şeyler yapmalarını istediğiniz anlamına gelir. Tabii ki, onları yeterince motive etmeniz gerekiyor. Örneğin, bir arkadaşınızı etiketlerseniz bir indirim kodu alırsınız.

Yayınları paylaş: UGC veya üyeler tarafından oluşturulan içeriği kullanın. Bu, üyelerinizin sizinle rekabet etmeye ve başlattıkları konuşmalara katılmaya motive edecektir, çünkü yayınlarının sayfanızda yayınlanacağını umabilirler.

Sosyal olun: Rakiplerinizle bağlantıda kalın. Sizinle çalışan insanlar daha iyi tanınmanıza yardımcı olabilir. Bu insanların kanalına gidin, kanallarının bir üyesi olun ve yayınlarını görün.